Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

11 Konferencja Europejskich Regionów i Miast: 27 do 29 września 2015 Salzburg, Austria

2015.08.13

Instytut Regionów Europy (IRE) zaprasza na 11 Konferencję Europejskich Regionów i Miast do Salzburga. Temat przewodni konferencji brzmi „Strategie przetrwania dla europejskich regionów i miast“.

Od ponad dziesięciu lat Instytu Regionów Europy dąży do wzmocnienia regionów i gmin w całej Europie organizując spotkania poświęcone zagadnieniom aktualnym dla ich mieszkańców i władz. Jednym z nich jest Konferencja Europejskich Regionów i Miast. Jej jedenasta edycja odbędzie się w dniach od 27 do 29 września 2015 w centrum kongresowym w Salzburgu.

Obok dyskusji panelowych na temat badań, innowacji, energii i klimatu, turystyki i regionalnych produktów spożywczych zorganizowane zostanie forum poświęcone rozszerzeniu UE.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali eksperci z obszaru gospodarki i polityki, wykład wygłosi również Eurpejski Komisarz ds. Nauki, Kultury, Młodzieży i Sportu Tibor Navracsics, który objął partonat honorowy nad spotkaniem. 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstwicieli miast, gmin i regionów, świata nauki, organizacji pozarządowych i studentów. Przedstwiciele biznesu ponoszą opłatę w wysokości 350 euro.

Instytut Regionów Europy (IRE) oczekuje około 250 uczestników.

Zgłoszenia udziału prosimy kierować do pani Martiny Balazic (tel.: +43 662 84 32 88-10)

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA