Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

11. Konferencia európskych miest a regiónov: 27. až 29. septembra 2015 v Salzburgu, Rakúsko

2015.08.13

Inštitút regiónov Európy (IRE) Vás pozýva na 11. Konferenciu európskych regiónov a miest, ktorá sa bude konať v Salzburgu. Ťažiskom bude tentoraz téma „Stratégie prežitia pre regióny a štáty Európy“.

Už 10 rokov sa Inštitút regiónov Európy (IRE) úspešne usiluje o posilnenie regiónov a obcí v celej Európe. 11. Konferencia európskych miest a regiónov sa uskutoční 27. až 29. septembra v budove kongresu v Salzburgu.

Popri štyroch pódiových diskusiách - na témy výskumu a inovácií, energie a klímy, turizmu a regionálnych potravín – sa uskutoční aj IRE-fórum na tému rozšírenia Európskej únie.

Popri množstve medzinárodných odborníkov a významných osobností z oblasti ekonomiky a politiky, budú mať návštevníci možnosť vypočuť si aj prednášku eurokomisára pre vzdelávanie, kultúru, mládež a šport Tibora Navracsicsa, ktorý bude patrónom konferencie.

Účasť je pre zástupcov miest, obcí a regiónov, zástupcov z oblasti vedy, neziskových organizácií, ako aj pre študentov bezplatná. Poplatok za účasť pre firmy je 350 €.

Inštitút pre regióny Európy (IRE) očakáva približne 250 účastníkov.

Prihlášky, prosím, zasielajte na pani Martinu Balazic (T +43 662 84 32 88-10)

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA