Advantage Austria Показати навігацію

Інноваційні будівлі з Австрії

2015.09.08

Австрійські компанії мають давню традицію і відмінну репутацію в плануванні,  розвитку і реалізації  інноваційних та сталих будівельних проектів.

За останні 20 років будівництво зазнало докорінних змін. Сьогодні чимраз більше у центрі уваги з боку забудовників і замовників перебувають інноваційні концепції, такі як пасивний будинок,  нульовий енергетичний будинок або плюс-енергетичний будинок . Будівництво зазнає насьогодні трансформаціних змін  -  від енергетики і технології до людини і навколишнього середовища.

Популярністю користується будівництво без шкоди для довкілля, протее із врахуванням усіх необхідних аспектів. Провідною думкою є визнання того, що  економіка, екологія і суспільство – це взаємопов'язані системи.

Використання нових технологій створює величезний  потенціал для економії, і австрійська економіка багато що може запропонувати  у цьому плані.

Стале будівництво має багато аспектів і вимагає не тільки спеціального планування, вибору правильних матеріалів, а також фахове виконання і належне застосування продуктів.

Австрійські компанії займають у цих областях провідні позиції, мають давню традицію і відмінну репутацію. 

У результаті виникають інноваційні та сталі архітектурні проекти, з яких 50 представлені щорічно в брошурі. Видатна архітектура, як видно з брошюри, у цьому розгляді є обов'язковим критерієм:

50 інноваційних споруд з Австрії у 2015 році  [pdf, 7,868.0kb]

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA