Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Viedeň - Medzinárodná platform pre environmentálne a energetické technológie 

2015.09.14

Medzinárodná odborná konferencia envietech 2015 a odovzdávanie „Štátnej ceny 2015 za environmentálne a energetické technológie“ sa tento rok budú konať pod jednou strechou.

Dňa 16. októbra 2015 sa vo Viedni udelí najvyššie vyznamenanie v rakúskej branži environmentálnych technológií -  „Štátna cena 2015 za environmentálne a energetické technológie“. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutoční v rámci odbornej konferencie pre efektívne zdroje surovín a environmentálne technológie envietech 2015 , ktorá sa bude niesť v znamení úspešných firiem a start-upov.

Kombinácia medzinárodnej konferencie a slávnostného ceremoniálu je jedinečná a má za cieľ dostať vzostupujúci „zelený“ trh a jeho pozitívne dôsledky na životné prostredie, hospodárstvo a spoločnosť do medzinárodného povedomia. Experti z celého sveta budú diskutovať o tom, ako spraviť z vízií úspešné obchodné modely.

Popri štátnom ocenení bude znovu udelená aj špeciálna cena 2015 „Start-up pre efektívne zdroje surovín “ mladej rakúskej firme, ktorá svojimi inovatívnymi projektovými myšlienkami prináša významný a merateľný prínos k efektívnemu využitiu zdrojov.

Ďaľšie informácie o podujatí vrátane online-registrácie a programu nájdete na webstránke podujatia: ecolinx.at .  

Účast na konferencií a na odovzdávaní cien je bezplatná.

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA