Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Rakouské know-how na veletrhu European Utility Week 2015

2015.09.15

Významný kongres s mezinárodním veletrhem se koná od 3. - 5. listopadu 2015 ve vídeňském Exhibition & Congress Center. Přítomny budou také rakouské společnosti a výzkumné instituce.

Stěžejními tématy European Utility Week budou udržitelné využívání zdrojů energie, pozornost se bude ubírat především směrem smart cities, smart metering, skladování energie a smart home-smart building. Je očekávána účast více než 400 vystavovatelů a návštěva 10.000 odborníků z celého světa.

V rámci skupinové výstavy, kterou organizuje ADVANTAGE AUSTRIA budou na veletrhu zastoupeny také uznávané rakouské společnosti a výzkumné instituce a budou zde představeny nejnovější technologie a služby z oblasti "Smart Grid". Skupinová výstava ovšem není pouze prezentační plochou - cílem je vytvořit jistou síť a navázat obchodní vztahy s mezinárodními partnery.

Udělejte si vlastní představu o rakouských technologiích a profitujte z know-how, které Rakousko dostalo mezi světovou špičku. Více informací a podněty ke spolupráci obdržíte v rámci European Utility Week ve Vídni.

Registrujte se a získejte 20% ADVANTAGE AUSTRIA slevu

Seznam účastníků rakouské skupinové expozice [pdf, 1,859.4kb]

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA