Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Austriacki know-how na kongresie European Utylity Week 2015

2015.09.15

Kongres European Utylity Week oraz towarzyszące mu targi międzynarodowe odbędą się w dniach od 3 do 5 listopada 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym w Wiedniu (Messe Wien Exhibition & Congress Center). Udział w wydarzeniu potwierdziły renomowane austriackie przedsiębiorstwa i instytucje naukowe.

W centrum uwagi uczestników kongresu European Utility Week znajdą się tematy zrównoważonego wykorzystywania energii, przy czym duży nacisk położony zostanie na zagadnienia odnawialnych nośników energii, inteligentnych miast, inteligentnych systemów pomiarowych, magazynowania energii, inteligentnych budynków oraz inteligentnego budownictwa. Organizatorzy oczekują ponad 400 wystawców i 10 000 zwiedzających z całego świata.

W ramach organizowanej przez ADVANTAGE AUSTRIA wystawy grupowej swoją ofertę najnowocześniejszych technologii i usług związanych z tematem „smart grid" zaprezentuja znane austriackie przedsiębiorstwa i instytuty naukowe. Wystawa grupowa to jednak coś więcej niż tylko miejsce prezentacji, to przede wszystkim okazja do pozyskania/znalezienia nowych partnerów biznesowych i nawiązania kontaktów handlowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą austriackich firm oraz skorzystania z ich know-how oraz doświadczenia, które zapewniło Austrii czołowe miejsce na świecie w tym obszarze. Więcej informacji na temat największych graczy na rynku, firm wyznaczających nowe trendy oraz możliwości współpracy uzyskacie Państwo podczas/odwiedzając European Utylity Week w Wiedniu.

Zachęcamy do skorzystania z 20% zniżki oferowanej przez ADVANTAGE AUSTRIA przy rejestracji uczestnictwa.

Lista firm biorocych udział w austriackiej wystawie grupowej  [pdf, 1,859.4kb]

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA