Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Rakúske know-how na podujatí European Utility Week 2015

2015.09.15

Významný kongres a medzinárodný veľtrh sa bude konať v dňoch od 3. do 5. novembra 2015 vo viedenskom Messe Wien Exhibition & Congress Center. Zúčastnia sa aj uznávané rakúske spoločnosti a výskumné ústavy.

V centre pozornosti European Utility Week budú otázky udržateľného využívania energie so zameraním na obnoviteľné zdroje energie, Smart Cities, Smart Metering, úschova energie ako aj Smart Home-Smart Building. Účasť potvrdilo viac ako 400 vystavovateľov a očakáva sa viac ako 10 000 odborných návštevníkov z celého sveta. 

V rámci spoločnej výstavy organizovanej ADVANTAGE AUSTRIA budú na European Utility Week 2015 zastúpené viaceré významné rakúske spoločnosti a výskumné ústavy. Predstavia najnovšie technológie a služby v oblasti "Smart Grid" systémov. Skupinová výstava je avšak viac ako len miesto na prezentovanie – cieľom je prepájať sa a nadväzovať obchodné vzťahy s medzinárodnými partnermi. 

Urobte si obraz o ponuke rakúskych technologických géniov a profitujte z odborných znalostí, v ktorých Rakúsko stojí na svetovej špičke. Viac informácií o kľúčových hráčoch, trendsetteroch, ako aj o možných podnetoch na možnosti spolupráce získate na podujatí European Utility Week vo Viedni.

Získajte 20% ADVANTAGE AUSTRIA zľavu na Vašu registráciu .

Zoznam rakúskych účastníkov  [pdf, 1,859.4kb]

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA