Advantage Austria Показати навігацію

Австрійське ноу-хау на European Utility Week 2015

2015.09.15

Конгрес світового рівня разом з міжнародною виставкою проходитиме з 3 по 5 листопада 2015 року у виставковому конгрес-центрі Відня ExhibitionCongress Center Австрії. У ньому візьмуть участь також відомі австрійські компанії і науково-дослідні інститути.

Ключовими темами European Utility Week є стале використання енергії, особлива увага приділятиметься відновним джерелам енергії, розумним містам,  розумним лічильникам енергії, акумулюванню енергії, а також розумним будинкам та розумним спорудам (Smart Home-Smart Building). Очікується більше 400 учасників і понад 10000 відвідувачів-фахівців з усього світу

У рамках організованої ADVANTAGE AUSTRIA групової виставки у European Utility Week 2015 візьмуть участь відомі австрійські компанії і науково-дослідні інститути. Вони представлять новітні технології та сервіси на тему "Розумна електромережа". Втім, групова виставка – це більш ніж презентаційний майданчик: основна мета полягає у встановленні контактів і майбутніх ділових зв’язків  з міжнародними партнерами.

Пориньте у світ австрійської технології Wizards і скористайтеся ноу-хау, яке вивело Австрію на світовий рівень. Більш докладну інформацію про основних учасників, тенденції і можливості співпраці Ви отримаєте в рамках European Utility Week у Відні.

Отримати 20% знижку від ADVANTAGE AUSTRIA при реєстрації

Список учасників австрійського групового стенду [pdf, 1,859.4kb]

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA