Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Energy Globe Award 2016: Hledáme trvale udržitelné projekty z celého světa!

2015.10.12

ENERGY GLOBE patří k celosvětově renomovaným oceněním v oblasti životního prostředí a je každoročně udělováno za trvale udržitelné iniciativy z celého světa. Inovativní projekty pro rok 2016 lze předkládat do 20. října 2015.

Cílem udílení ocenění ENERGY GLOBE Award je představit úspěšné trvale udržitelné projekty širokému publiku a ukázat, že na mnohé problémy v oblasti životního prostředí existují praktická řešení. Každoročně se o udělení ceny uchází více než 1000 projektů z cca. 170 zemí světa.

I v roce 2016 se budou opět hledat inovativní projekty a chytré technologie z celého světa. O ocenění se mohou ucházet projekty zaměřené na šetrné zacházení se zdroji, zlepšení kvality vzduchu a vody, energetickou úsporu a obnovitelné energie, ale také projekty, zabývající se uvědoměním si problematiky v těchto oblastech. 

Svůj projekt může předložit každý: soukromé osoby, veřejné instituce, firmy, atd. Registrace projektu je bezplatná a trvá do 20.listopadu 2015.

Nejlepší projekty jednotlivých zemí budou vyznamenány národní cenou ENERGY GLOBE a prezentovány na globální Energy Globe online platformě.

Mezinárodní ceny ENERGY GLOBE budou udělovány za nejlepší projekty v kategoriích země, oheň, voda, vzduch a mládež a budou předány v rámci celosvětově vysílaného televizního galavečera. Ceny v každé kategorii jsou dotovány sumou 10.000 EUR.

Více informací o podmínkách účasti a příklady projektů najdete na www.energyglobe.info

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA