Advantage Austria نمایش فهرست

جایزه جهانی انرژی 2016: در انتظار طرح های پایدار از سرتاسر جهان!

2015.11.10

ENERGY GLOBE یکی از مهم ترین جوایز زیست محیطی در جهان و به رسمیت شناختن ابتکارات پایدار از سراسر جهان در هر سال است. شرکت کنندگان تا 20 نوامبر 2015 دعوت به ارائه پروژه های نوآورانه برای سال 2016 می شوند.

هدف این جایزه

 ENERGY GLOBE Award

به نمایش درآرودن طرح های پایدار و معرفی آنها به عموم و طرح این مسئله است که است که در حال حاضر راه حل های عملی بسیاری برای مشکلات زیست محیطی وجود دارد. بیش از1000 پروژه از بیش از 170 کشور در هر سال برای دریافت این جایزه نامزد می شوند. 

مراسم شکار جایزه یک بار دیگر در سال 2016 برای طرح های نوآورانه، پروژه های پیشگام و فن آوری های هوشمند از سراسر جهان است. شرکت کنندگان به ارائه پروژه هائی که بر حفاظت از منابع، بهبود کیفیت آب و هوا، بهره وری انرژی و انرژی های تجدیدپذیر توجه دارند، دعوت می شوند. از پروژه هائی که به بالا بردن آگاهی در این زمینه ها کمک می کنند نیز استقبال خواهد شد. 

هر فرد، موسسه عمومی یا خصوصی، شرکت، سازمان های غیر دولتی امکان ارسال پروژه خود را دارد. ثبت رایگان است و پایان مهلت ثبت نام 20 نوامبر 2015 خواهد بود.

بهترین پروژه از هر کشور، جایزه ملی انرژی را دریافت خواهد کرد و بر روی پلت فرم آنلاین انرژی گلوب در سراسر جهان ارائه خواهد شد.

جوایز بین المللی انرژی یک بار دیگر در هر یک از دسته بندی ها زمین، آتش، آب، هوا و جوانان به بهترین پروژه اهدا خواهد شد. جایزه اول در هر گروه 10000 یورو خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت کنندگان، ثبت نام آنلاین و نمونه هایی از طرح ها به وب سایت زیر مراجعه فرمائید: 


 www.energyglobe.info

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA