Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Energy Globe Award 2016: zapraszamy do zgłaszania projektów do nagrody!

2015.10.12

ENERGY GLOBE należy do najbardziej prestiżowych nagród z zakresu ochrony środowiska i przyznawana jest corocznie za projekty wspierające trwały i zrównoważony rozwój. Termin zgłaszania projektów do nagrody upływa 20 listopada 2015. 

Celem nagrody ENERGY GLOBE Award jest wyróżniene najlepszych projektów realizowanych z poszanowaniem zasad zrówoważonego rozwoju oraz zaprezentowanie praktycznych rozwiązań problemów z obszaru ochrony środowiska. Corocznie do konkursu zgłaszanych jest ponad 1 000 projektów z ponad 170 państw.

Nagroda przyznana zostanie także w 2016 roku i już teraz organizatorzy zachęcają do zgłaszania innowacyjnych projektów i rozwiązań z całego świata wspierających ochronę zasobów naturalnych, wpływających na poprawę jakości powietrza i wody, wydajność energetyczną i wykorzystanie energii odnawialnych. Do nagrody zgłaszane mogą być także projekty wspierające edukację w zakresie świadomego i zrównoważonego korzystania ze środowiska. 

Nominacje do nagrody mogą przesyłać między innymi osoby prywatne, jednostki publiczne, firmy i organizacje pozarządowe. Zgłoszenie do nagrody jest bezpłatne i powinno wpłynąć do 20 listopada 2015.

Najlepsze projekty z danego kraju wyróżnione zostaną krajową nagrodą ENERGY GLOBE Awards i będą zaprezentowane na platformie Energy Globe.

Międzynarodowe nagrody ENERGY GLOBE Awards przyznawane są za najlepsze projekty w kategoriach Ziemia, Ogień, Woda, Powietrze oraz Młodzież i wręczane są podczas uroczystej gali transmitowanej w telewizji. W każdej kategorii przyznawana jest nagroda w wysokości 10 000 euro. 

Dalsze informacje na temat nagrody ENERGY GLOBE Award, w tym formularz zgłoszeniowy i przykładowe projekty znajdą Państwo na stronie www.energyglobe.info

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA