Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Energy Globe Award 2016: Hľadáme trvalo udržateľné projekty z celého sveta!

2015.10.12

ENERGY GLOBE patrí k celosvetovo najrenomovanejším oceneniam v oblasti životného prostredia. Týmto ocenením sa každoročne vyznamenávajú iniciatívy z celého sveta v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Inovatívne projekty pre rok 2016 možno podať do 20. novembra 2015.

Cieľom ENERGY GLOBE Award u je predstaviť úspešné projekty v oblasti trvalo udržateľného rozvoja širokému publiku a poukázať na to, že na množstvo problémov životného prostredia už existujú reálne riešenia. Každoročne je podaných viac než 1 000 projektov z viac ako 170 krajín.

Aj v roku 2016 hľadáme inovatívne ukážkové projekty a „smart technológie“ z celého sveta. Aj vy môžete podať svoj projekt zameraný na šetrný prístup k zdrojom, na zlepšenie kvality vzduchu a vody, energetickú efektívnosť a obnoviteľné zdroje energie. Rátajú sa aj projekty, ktoré v tejto oblasti vzdelávajú verejnosť.

Každý jednotlivec, každé súkromné alebo verejné zariadenie, firmy, neziskové organizácie a pod. sa môžu zúčastniť a podať projekt. Podanie projektu je bezplatné a musí sa uskutočniť do 20. novembra 2015.

Najlepší projekt z každej krajiny bude vyznamenaný národným ocenením ENERGY GLOBE Award a následne bude prezentovaný na globálnej online platforme Energy Globe.

Medzinárodné ocenenia ENERGY GLOBE Awards sa udeľujú najlepším projektom v kategóriách zem, oheň, voda, vzduch a mladosť. Výhercom sú odovzdané na celosvetovo vysielanom gala večere. Ocenenia v každej kategórii sú dotované sumou 10 000 €.

Detaily k účasti, online podávaniu projektov, ako aj príklady projektov nájdete na www.energyglobe.info

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA