Advantage Austria Показати навігацію

Energy Globe Award 2016: шукаємо сталі інновації з усього світу!

2015.10.12

ENERGY GLOBE належить до найбільш відомих у світі нагород в галузі охорони довкілля, якою щороку відзначаються сталі ініціативи з усього світу. Інноваційні проекти на 2016 рік можна подавати до 20 листопада 2015 року.

Метою  ENERGY GLOBE Award є представлення успішних сталих проектів широкому загалу, щоб показати вже існуючі практичні рішення для багатьох екологічних проблем. Понад 1.000 поданих проектів із близько 170 країн беруть щороку участь у цій акції.

У 2016 році триває пошук інноваційних взірцевих проектів та інтелектуальних технологій з усього світу. Брати участь можуть проекти, які передбачають заощадження ресурсів, покращення якості повітря та води, енергоощадність та використання відновних джерел енергії. Також до участі запрошуються проекти, які сприяють свідомому ставленню до цих проблем.

Проект може подати як приватна особа, так і громадська установа, а також фірми, неприбуткові організації тощо. Подача заявки безкоштовна і триває до 20 листопада 2015р.

Найкращі проекти з кожної країни будуть відзначені національними нагородами ENERGY GLOBE Awards та представлені на глобальній онлайн-платформі Energy Globe.

Міжнародні нагороди ENERGY GLOBE Awards присуджуються, в свою чергу, найкращим проектам в категоріях Земля, вогонь, вода, повітря і молодь, і вручаються переможцям в рамках гала-акції, яка транслюється по телебаченню на весь світ. Премії для кожної категорії сягають 10 000 євро. 

Більш детальну інформацію про участь, реєстрацію он-лайн та приклади проектів Ви можете знайти на сайті  www.energyglobe.info

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA