Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Evropská vodní energie se prezentuje v Rakousku

2015.10.16

Hlavním tématem na RENEXPO® HYDRO 2015 - největším evropském veletrhu a konferenci o vodní energii – budou řešení pro udržitelné využití vodní energie a ochrana vod.

Vodní energie je v rámci výroby "čisté" energie nepostradatelná. Současně je také důležitým partnerem v rámci ekologické sanace evropských vod, která v současné době běží současně s vodohospodářskými národními plány.

Stále více elektráren prosazuje ekologické adaptace (např. stavba funkčních rybích přechodů), ke kterým zavazuje Rámcová směrnice vodní politiky 2000/60/EG a současně modernizuje svá zařízení.

Právě na to se soustředí RENEXPO® HYDRO 2015 . Prezentuje řešení pro udržitelné využití vodní energie a ochrany vodních zdrojů. Hlavními oblastmi, kterým se veletrh věnuje jsou turbíny, šnekové turbíny, rybí přechody, měřící a řídící technika, potrubí a generátory, stejně jako věda a výzkum.

Odborný kongres, který probíhá současně s veletrhem a čítá 11 konferencí a seminářů, nabízí množství odborných informací: od malých vodních elektráren po přečerpávání, od techniky přes ekologii, až po hospodárnost a financování. Akci také doplňuje rámcový program obsahující exkurze a odborná fóra.

Více informací o RENEXPO® HYDRO 2015, které se koná ve dnech 26. - 28. listopacu 2015 ve veletržním centru v Salzburgu, najdete na www.renexpo-hydro.eu

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA