Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

RENEXPO® HYDRO 2015 - Špičkové Európske technológie v oblasti vodných elektrární v Salzburgu

2015.10.21

Na najväčšom veľtrhu a konferencii o vodných elektrárňach, RENEXPO® HYDRO 2015, pôjde o riešenia pre trvalo udržateľné využívanie vodnej energie a o ochranu vôd.   

Vodné elektrárne sú nevyhnutné pre výrobu "čistej" energie. Zároveň sú dôležitým partnerom pre ekologickú obnovu vôd v Európe, ktorá v súčasnej dobe prebieha v plnom prúde v rámci národných plánov na hospodárenie s vodou.

Čoraz viac elektrární sa rozhodlo dodržiavať ekologické požiadavky rámcovou smernicou o vode EU 2000/60/ES (napr. výstavba fungujúcich rybích priechodov) a modernizujú svoje zariadenia.

A presne to bude v centre tohtoročného RENEXPO® HYDRO 2015 . Výstava predstaví riešenia pre udržateľné využívanie vodnej energie a ochrany vôd, ako napríklad turbíny, rybie priechody, meraciu a riadiacu techniku, potrubia a generátory, a v neposlednom rade poznatky z vedy a výskumu.

Súčasne sa bude konať kongres, ktorého súčasťou bude 11 konferencií a seminárov - tie poskytnú účastníkom množstvo technických informácií: o najmenších typoch vodnej energetiky ako aj o prečerpávacích vodných elektrárňach, o ekologickej technike ale aj o ekonomickej udržateľnosti a financovaní. Okrem toho v programe nechýbajú exkurzie a odborné diskusie. 

Viac informácií o RENEXPO® HYDRO 2015, ktoré sa bude konať 26. - 28. novembra 2015 na výstavisku v Salzburgu, nájdete na webovej stránke podujatia: www.renexpo-hydro.eu  

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA