Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

BauZ! 2016 – Wiedeński kongres poświęcony budownictwu Przyszłości

2015.12.23

Nowe życie starych budynków: pytania dotyczące użytkowania budynków będą głównym tematem międzynarodowego kongresu BauZ! 2016.

Co dzieje się z budynkami, które nie mogą być dłużej użytkowane w dotychczasowy sposób? Ponieważ są zniszczone, stare lub niepotrzebne. Czy należy je remontować, zmienić charakter użytkowania, wyburzyć? Te i inne pytania poruszone zostana na międzynarodowym kongresie BauZ! 2016 , który odbędzie się od 27 do 29 stycznia 2016 w ramach targów Bauen & Energie (Budownictwo & Energia) w Wiedniu.

W kongresie udział wezmą prelegenci z Austrii, Niemiec, Belgii, Danii, Finlandii, Kanady i Hiszpanii, którzy poruszą między innymi następujące tematy: 

  • zasady przeprowadzania remontów
  • tymczasowe zagospodarowanie budynków
  • remonty budynków wpisanych do rejestru zabytków
  • modele finansowania
  • potencjał ekonomiczny i możliwości techniczne recyclingu materiałów budowlanych
  • światło dzienne i szklane elewacje

Kongres rozpocznie się w środę, 27 stycznia 2016 wycieczką do nowo wybudowanych budynków w Wiedniu i miejsc będących przykładem rozwoju miasta.

W kolejnych dniach zaplanowano wykłady, dyskusje panelowe, warsztaty, wieczorne przyjęcie oraz spotkanie uczestników kongresu na targach Bauen & Energie.

Dalsze informacje na temat kongresu BauZ! 2016, formularz zgłoszeniowy oraz program dostępne są na stronie organizaotrów

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA