Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Austria tahab võõrustada EuroSkills 2020

2016.03.24

Võidujooks EuroSkills 2020 võõustaja kohale on jõudmas oma lõpufaasi. Otsus selgub 20. aprillil Göteborgis, Rootsis.

Kuna kutseharidus on Austrias väga olulisel kohal, siis on kutse-euroopameistrivõistlused EuroSkills austerlaste jaoks väga südamelähedased. Võimalused, et EuroSkills 2020 Grazis toimub, on suured – kuid praegu veel toimub otsustamine. 20. aprillil otsustatab žürii EuroSkills 2020 toimumiskoha. Grazi, mis on Austria suuruselt teine linn, kõrval on võidusõidus veel ka ainult Soome pealinn Helsinki.

Grazi eesmärk on avasüli vastu võtta Euroopa noored ning samaaegselt positsioneerida Austria tuleviku jaoks veel rohkem kui suurepärast majandus- ja haridussihtkohta nii rahvusvahelisel kui ka kodumaisel tasemel.

Juba rohkem kui 50 aastat on Austria sellest rahvusvahelisest oskuste võistlusest osa võtnud ning võimaldanud sellega noortel oskustöölistel kutsealaselt mõõtu võtta – ja seda suure eduga. Nii on Austrial EuoSkills võistlustelt ette näidata riikide seas esikoht. 

EuroSkills on Euroopa kutsevõistlus eesmärgiga teadvustada ning väärtustada kutseharidust Euroopas. Seminari- ja konverentsiprogrammi kõrval seisab keskpunktis võistlus, mille jooksul võistlevad ning näitavad oma oskusi umbes 500 Euroopa noort.

Seekord toimub EuroSkills Göteborgis (Rootsi) ja 2018 Budapestis (Ungari).

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA