Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

12. Konference evropských regionů a měst (KERS): 25. až 27. září 2016, Salzburg, Rakousko

2016.08.24

Institut regionů Evropy (IRE) Vás zve do Salzburgu na 12. Konferenci evropských regionů a měst. Ústředním tématem bude "udržitelnost v evropských regionech a městech".

Již více než 11 let se Institut regionů Evropy (IRE) úspěšně snaží o posílení regionů a komun v celé Evropě. 12. Konference evropských regionů a měst se koná od 25. do 27. září 2016 v prostorách kongresového domu v Salzburgu.

Kromě tří pódiových diskuzí k tématům udržitelná integrace, udržitelné využívání půdy a udržitelnost v oblasti vody se bude bude také konat IRE-fórum na téma "Financování udržitelných regionů a komunálních projektů". Poslední den konference se bude v rámci IRE-sympózia diskutovat o tématu "Význam kulturního a historického dědictví pro regionální turismus".

Vedle množství mezinárodních expertů a veřejných činitelů z oblasti hospodářství a politiky bude přednášet také ředitel Evropského fondu pro strategické investice (EFSI), pan WIlhelm Molterer.

Pro zástupce měst a regionů, stejně jako pro studenty je účast bezplatná. Účastnický poplatek pro firmy činí 350,- EUR. Institut regionů Evropy (IRE) očekává až 250 účastníků.

Přihlášku prosím zašlete paní Martině Balazic (T +43 662 84 32 88-10)

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA