Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

12. Konferencja Europejskich Regionów I Miast (KERS): 25 do 27 września 2016 Salzburg, Austria

2016.08.24

Instytut Regionów Europy (IRE) zaprasza na 12 Konferencję Europejskich Regionów i Miast do Slazburga. Temat przewodni konferencji brzmi „Długofalowy rozwój regionów i miast Europy“.

Od jedenastu lat Instytu Regionów Europy dąży do wzmocnienia regionów i gmin w całej Europie organizując spotkania poświęcone zagadnieniom aktualnym dla ich mieszkańców i władz. 12. Konferencja Europejskich Regionów i Miast  odbędzie się w dniach od 25 do 27 września 2016 w centrum kongresowym w Salzburgu

Obok dyskusji panelowych na temat długofalowej integracji, wykorzystnia zasobów naturalnych i wód zorganizowane zostanie forum na temat "Finansowanie długofalowych projektów regionalnych i gminnych". W ostatnim dniu konferencji odbędzie się dyskucja na temat "Znaczenie kulturalnego i historycznego dziedzictwa dla turystyki regionalnej".

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali eksperci z obszaru gospodarki i polityki, wykład wygłosi również Wilhelm Molterer, dyrektor zarządzający Europejskiego Funduszu Inwestycji Strategicznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstwicieli miast, gmin i regionów, świata nauki, organizacji pozarządowych i studentów. Przedstwiciele biznesu ponoszą opłatę w wysokości 350 euro.

Institut Regionów Europy (IRE) oczekuje około 250 uczestników.

Zgłoszenia udziału prosimy kierować do pani Martiny Balazic (T +43 662 84 32 88-10)

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA