Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

12. KONFERENCIA EURÓPSKYCH REGIÓNOV A MIEST (KERS): 25. - 27. SEPTEMBRA 2016, SALZBURG, RAKÚSKO

2016.08.25

Inštitút regiónov Európy (IRE) pozýva do Salzburgu na 12. Konferenciu Európskych regiónov a miest. Hlavnou témou podujatia bude „udržateľnosť v európskych regiónoch a mestách“.

Už viac ako jedenásť rokov sa Inštitút regiónov Európy (IRE) úspešne snaží o posilnenie regiónov a obcí v celej Európe. 12. konferencia Európskych regiónov a miest sa uskutoční 25.- 27. septembra 2016 v priestoroch Kongresshausu v Salzburgu.

Okrem troch pódiových diskusií na tému udržateľná integrácia, udržateľné využívanie pôdy a udržateľnosť v oblasti vody, sa bude konať tiež IRE-Fórum na tému „Financovanie udržateľných regionálnych a komunitných projektov“. V posledný deň konferencie sa bude na IRE-sympóziu diskutovať o význame kultúrneho a historického dedičstva pre regionálny turizmus.

Popri množstve medzinárodných expertov a verejných činiteľov z oblasti hospodárstva a politiky bude prednášať aj riaditeľ Európskeho fondu pre strategické investície (EFSI) Wilhelm Moltrer.

Účasť na konferencií je pre zástupcov miest a regiónov, rovnako ako aj pre študentov bezplatná. Pre firmy predstavuje účastnícky poplatok 350 eur. Inštitút regiónov Európy (IRE) očakáva okolo 250 účastníkov.

Vašu prihlášku zasielajte prosím Martine Balazic (tel. +43 662 84 32 88-10).

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA