Advantage Austria Показати навігацію

12-а Конференція європейських регіонів та міст (KERS): 25-27 вересня 2016 року, м. Зальцбург, Австрія

2016.08.24

Інститут регіонів Європи (IRE) запрошує взяти участь у 12-й Конференції європейських регіонів та міст у Зальцбурзі. Основною темою заходу є «Сталий розвиток у регіонах та містах Європи.»

Вже більш як одинадцять років Інститут регіонів Європи (ІRЕ) успішно сприяє зміцненню регіонів та громад у всій Європі. . 12-а Конференція європейськиї регцонів та міст  відбудеться 25-27 вересня 2016 року. Місце проведення «Kongresshaus Salzburg» у м. Зальцбург.

Поряд з трьома подіумними дискусіями на тему сталої інтеграції, сталого землекористування та сталого розвитку у водному секторі, відбудеться ІRЕ-форум на тему «Фінансування регіональних та місцевих проектів сталого розвитку». Крім цього, в останній день конференції пройде дискусія у рамках IRE-симпозіуму «Значення культурної та історичної спадщини для регіонального туризму".

Поряд з багатьма міжнародними експертами і ключовими представниками політики та бізнесу, з доповіддю виступить також виконавчий директор Європейського фонду стратегічних інвестицій (EFSI) Вільгельм Мольтерер.

Участь у заході для представників міст та регіонів, а також студентів безкоштовна. Вартість участі для компаній складає 350 євро. Інститут регіонів Європи (IRE) очікує близько 250 учасників.

Для реєстрації просимо звертатись до Martina Balazic (T +43 662 84 32 88-10)

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA