Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

RENEXPO® INTERHYDRO 2016: Największe europejskie targi i kongres poświęcone energetyce wodnej

2016.09.09

Targi RENEXPO® INTERHYDRO 2016 odbędą sie od 24 do 25 listopada 2016. Wydarzenie to jest ważnym miejscem spotkań firm działających w branży energetyki wodnej w Europie.

Energetyka wodna odgrywa ważną rolę w gospodarce europejskiej zapewniając ciągłość dostaw prądu i jednocześnie chroniąc środowisko. 

W targach RENEXPO® INTERHYDRO 2016 udział weźmie ok. 140 wystawców. Zaprezentują oni wyposażenie dla elektrowni wodnych - turbiny, pompy, rury, maszyny obliczeniowe, zaoferują usługi w zakresie technik pomiaru, sterowania i regulacji oraz rozwiązania IT. Swoją wiedzę dotyczącą planowania, projektowania i budowy elektrowni wodnych zaoferują także biura inżynieryjne i firmy budowlane.  

Podczas trwania targów odbędzie się kongres poświęcony energetyce wodnej. W programie zaplanowano osiem konferencji oraz seminaria obejmujące tematykę małych elektrowni wodnych, elektrowni szczytowo-pompowych, ekologii, wykonalności ekonomicznej oraz finansowania. Organizatorzy zapraszają uczestników na wycieczki studyjne i fora z udziałem ekspertów.

Dalsze informacje na temat targów RENEXPO® INTERHYDRO 2016, które odbędą się w dniach od 24 do 25 listopada 2016 w Centrum Targowym w Salzburgu, znajdą Państwo na stronie www.renexpo-hydro.eu/

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA