Advantage Austria Показати навігацію

RENEXPO® INTERHYDRO 2016: НАЙБІЛЬША В ЄВРОПІ ГІДРОЕНЕРГЕТИЧНА ВИСТАВКА ТА КОНГРЕС

2016.09.09

RENEXPO® INTERHYDRO 2016, що відбудеться 24-25 листопада 2016 року стане інноваційним рушієм гідроенергетичної галузі Європи  

Гідроенергетика вносить значний вклад в європейську економіку, забезпечуючи стабільність постачання електроенергії та захист клімату.

Участь у RENEXPO® INTERHYDRO 2016 візьмуть близько 140 експонентів. Буде представлено повний спектр обладнання для гідроелектростанцій: від турбін, насосів, трубопроводів та систем фільтрації до вимірювальної техніки, засобів управління та автоматизованого регулювання включно з ІТ-комунікацією. Крім цього свої ноу-хау в плануванні та будівництві гідроелектростанцій представлять інженерні та будівельні компанії.

Одночасно відбудеться фаховий конгрес, що включає 8 конференцій та семінарів, які нададуть значний обсяг професійної інформації: від малих до гідроакумулювальних електростанції, від техніки і екології до екомічної ефективності та фінансування. Доповнять програму заходу екскурсії та фахові форуми.

Додаткова інформація про RENEXPO® INTERHYDRO 2016, яка відбудеться 24-25 листопада 2016 року в виставковому центрі Зальцбурга, знаходиться на сайті www.renexpo-hydro.eu/

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA