Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Byť vlastným Šéfom ? Veľtrh Franchisingu 2016! Od 4. Do 5. NOVEMBERa 2016 vo VIEdNi

2016.09.15

Franchising je veľmi atraktívna alternatíva samostatnosti. Rakúsky veľtrh franchisinku je tento rok jediným podujatím, kde môžete získať informácie o franchisingu v celom nemecky hovoriacom regióne. Počas dvoch dní sa predstavia národné a medzinárodné franchisingové koncepty z rôznych odvetví.

Od 4. - 5. novembra 2016 sa bude viedenská Stadthalle niesť v znamení franchisingu. Veľtrh bude zameraný najmä na tých, ktorí rozmýšľajú o osamostatnení  sa a na celú scénu franchisingu.

Medzi renomovaných vystavovateľov prezentujúcich svoje koncepty patria rakúske firmy ako napríklad  experti na karosérie Lucky Car alebo 24 Stunden-Hilfe AIS. Prezentovať budú taktiež medzinárodné spoločnosti ako je Bang & Olufsen, TeeGeschwendtner, Mail Boxes Etc., Backwerk, Subway, ReMax či Bodystreet.

Prednášky pre potenciálnych franchíserov a taktiež pre existujúce spoločnosti, ktoré chcú expandovať prostredníctvom franchisingu  dopĺňajú ponuku tohto veľtrhu.

Franchising sa stal trendom nie len v Rakúsku ale na celom svete. Práve v časoch krízy sa mnoho ľudí zaoberá problematikou nezávislosti z dôvodu neistého trhu práce.  Podľa  rakúskej asociácie franchisingu (ÖFV) vyrába v súčasnosti zhruba 453 systémov s 9 760 franchisermi v 9 723 miestach, ročne 8,8 miliardy eur.

Dominuje najmä obchod, za ktorým nasleduje sektor služieb, gastronómia a výroba.


tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA