Advantage Austria Показати навігацію

СТАТИ ШЕФОМ? ВИСТАВКА ФРАНЧАЙЗИНГУ 2016! 4-5 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ У ВІДНІ, АВСТРІЯ 

2016.09.15

Франчайзинг - дуже приваблива альтернатива самозайнятості. Австрійська франчайзингова виставка цьогоріч є єдиним інформаційним заходом з франчайзингу у всьому німецькомовному просторі. Впродовж двох днів будуть представлені національні та міжнародні системи франчайзингу в різних галузях.

4-5 листопада 2016 року у Віденському виставковому центрі пройде під знаком франчайзингу. Виставка  першочергово орієнтована на тих, хто розглядає можливість самозайнятості, а також для всієї франчайзингової спільноти. 

До відомих експонентів, що представляють свої франчайзингові концепції, належать австрійські компанії, такі як експерт з ремонту кузова Lucky Car та круглодобова служба підтримки AIS, поряд з міжнародними компаніями Bang & Olufsen, TeeGeschwendtner, Mail Boxes Etc., Backwerk, Subway, ReMax та Bodystreet.

Доповнюють програму виставки презентації для потенційних франчайзіатів, а також для компаній, які прагнуть розвиватись за допомогою франчайзингу.

Франчайзинг є всесвітнім трендом, популярним також у Австрії. Особливо в період кризи багато людей в зв'язку з невизначеністю на ринку праці цікавляться можливістю самозайнятості. За даними Австрійської асоціації франчайзингу (ÖFV) близько 463 систем та 9.760 франчайзіатів з 9.723 локацій генерують щорічно 8,8 млрд. евро чистої доданої вартості.

У галузі домінує торгівля, за нею слідує сектор послуг, громадського харчування та сектор виробництва.


Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA