Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Energy Globe Award 2017: Hledáme udržitelné projekty!

2016.11.24

ENERGY GLOBE patří k nejvýznamnějším oceněním v oblasti ochrany životního prostředí, které je každoročně udělováno udržitelným iniciativám z celého světa. Inovativní projekty pro rok 2017 mohou být předkládány do 6. prosince 2016.

Energy Globe Award oceňuje projekty a inovativní nápady z oblasti ochrany přírody a úspor energií. Ocenění probíhá na mezinárodní úrovni v pěti kategoriích: země, oheň, voda, vzduch, mládež a zvláštní kategorie "Sustainable Plastics", stejně jako na úrovni národní.

Přihlášeny mohou být mimo jiné také projekty zaměřené na ochranu zdrojů, zlepšení kvality vzduchu a vody, úspora energií, využívání obnovitelných zdrojů nebo recyklace.

Bližší informace o Energy Globe Award a o podmínkách účasti najdete na: www.energyglobe.info/ . Projekty lze přihlásit do 6. prosince 2016

Se 177 zúčastněnými státy je Energy Globe Award celosvětově největším a nejvýznamnějším oceněním v oblasti životního prostředí.

Mezinárodní vítězové jednotlivých kategorií budou oficiálně ocenění v rámci slavnostního ceremoniálu, rozdělí si finanční odměnu v celkové výši 10.000 EUR a dostanou se do povědomí mezinárodních médií.

Zúčastněte se také a využijte jedinečnou šanci, představit Váš projekt široké veřejnosti!

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA