Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Energy Globe auhind 2017: otsime jätkusuutlikke projekte!

2016.11.14

ENERGY GLOBE on maailma üks ihaldatumaid keskkonnaauhindu, mis annab iga aasta tunnustust jätkusuutlikele ning innovatiivsetele projektidele üle kogu maailma. Innovatiivsete projektide esitamise tähtaeg aastaks 2017 on 6. detsember 2016.  

 Energy Globe Award antakse igal aastal üle suurepärastele ja jätkusuutlikele projektidele keskkonna- ja energiavaldkonnas. Auhinnad antakse nii rahvusvahelisel kui ka kodumaisel tasandil üle viies kategoorias: maa, tuli, vesi, õhk, noorus ning erikategoorias "jätkusuutlikud plastmassid". 

Esitada võib projekte, mis lisaks muule keskenduvad ressursside säästmisele, õhu- ja veekvaliteedi parandamisele, energiaefetiivsusele, taaskasutatava energia kasutamisele, taaskasutamisele või nende valdkondade teadvustamisele. 

Kogu info Energy Globe Award ning osavõtu kohta leiate kodulehelt www.energyglobe.info/ . Esitamise tähtaeg: 6. detsember 2016

Energy Globe Award on oma 177 osavõtva riigiga maailma suurim keskkonnaauhind

Rahvusvahelise kategooria võitjaid autasustatakse pidulikul tseremoonial, mida kantakse üle kogu maailmas, nad saavad 10,000 eurot auhinnaraha ning seisavad rahvusvahelise meedia rambivalguses.

Tehke kaasa ja kasutage võimalust oma projekte ülemaailmselt tutvustada!

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA