Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Energy Globe Award 2017: zapraszamy do zgłaszania projektów do nagrody!

2016.11.14

ENERGY GLOBE należy do najbardziej prestiżowych nagród z zakresu ochrony środowiska i przyznawana jest corocznie za projekty wspierające trwały i zrównoważony rozwój. Termin zgłaszania projektów do nagrody upływa 6 grudnia 2016.

Nagroda Energy Globe Award przyznawana jest corocznie za najlepsze projekty z obszaru ochrony środowiska oraz energetyki realizowane z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Jest to jedna z ważniejszych nagród w tej dziedzinie, co roku zgłaszane są do niej projekty z ok. 177 państw.

Nagroda przyznawana jest na poziomie regionalnym (w Austrii), krajowym i międzynarodowym. Międzynarodowe nagrody ENERGY GLOBE Awards przyznawane są za najlepsze projekty w kategoriach Ziemia, Ogień, Woda, Powietrze, Młodzież oraz w kategorii specjalnej „Sustainable Plastics“. 

Do nagrody nominowane mogą być projekty z obszaru ochrony zasobów naturalnych, poprawy jakości powietrza i wody, wydajności energetycznej, wykorzystania energii odnawialnych, recyclingu oraz budowania świadomości społecznej w tych obszarach.

Szczegółowe informacje na temat nagrody Energy Globe Award znajdą Państwo na stronie www.energyglobe.info/ . Termin nadsyłania projektów upływa 6 grudnia 2016.

Międzynarodowe nagrody ENERGY GLOBE Awards wręczane są podczas uroczystej gali transmitowanej w telewizji. W każdej kategorii przyznawana jest nagroda w wysokości 10 000 euro.

Zachęcamy do zgłoszenia Państwa projektu do nagrody i skorzystania z szansy zaprezentowania go szerszej publiczności.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA