Advantage Austria Показати навігацію

Energy Globe Award 2017: шукаємо проекти сталого розвитку!

2016.11.14

ENERGY GLOBE належить до найбільш відомих у світі нагород у галузі довкілля, якою щорічно відзначають ініціативи сталого розвитку з усього світу. Інноваційні проекти на 2017 рік можуть подаватись до 6 грудня 2016 року.  

Нагородою  Energy Globe Award  щорічно відзначають найкращі проекти з сталого розвитку у галузі довкілля та енергетики. На міжнародному рівні нагороду призначають у п’яти категоріях: земля, вогонь, вода, повітря, молодь та додатковій категорії „Sustainable Plastics“ на національному рівні.

До розгляду приймаються проекти, які передбачають заощадження ресурсів, покращення якості повітря та води, енергозбереження, використання відновлюваних джерел енергії, ресайклінг, а також проекти, які сприяють свідомому ставленню до цих проблем.

Детальніше про нагороду Energy Globe Award та умови її отримання можна дізнатись на сайті www.energyglobe.info/ . Термін подання проектів: 6 грудня 2016 року.

Energy Globe Award охоплює 177 країн та є найбільшою нагородою у галузі довкілля

Переможці міжнародного рівня нагороджуються у рамках церемонії, яка транслюється на весь світ, отримують премію у розмірі 10 000 євро та опиняються у центрі уваги світових ЗМІ.

Візьміть участь та скористайтесь можливістю представити свій проект світовій громадськості!

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA