Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

OSCE Chairmanship Business Conference: 25. ledna 2017, Vídeň

2016.11.17

Vedle zajímavého programu nabízí mezinárodní konference účastníkům jedinečnou příležitost získat nové kontakty prostředníctvím B2B setkání.

Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě se sídlem ve Vídni je celosvětově největší regionální bezpečnostní organizací a čítá 57 států. Jejími hlavními úlohami jsou bezpečnostní spolupráce a prevence konfliktů. Členy jsou kromě evropských zemí také USA, Kanada, Rusko a středoasijské země. Další středomořské a sousední státy pak fungují jako partneři.

Při příležitosti rakouského předsednictví v roce 2017 pořádá ADVANTAGE AUSTRIA společně s rakouským Spolkovým ministerstvem pro vědu, výzkum a hospodářství (BMWFW), Spolkovým ministerstvem pro Evropu, integraci a zahraniční věci (BMEIA) a Organizací pro bezpečnost a spolupráci v Evropě konferenci OSCE Chairmanship Business Conference .

Tato konference má přispět ke zlepšení životního prostředí a vývoje v IT sektoru v členských zemích a zintenzivnět spoloupráci mezi zúčastněnými společnostmi a veřejnými institucemi. Očekává se účast politických činitelů i zástupců veřejných institucí a mezinárodního hospodářství.

V rámci konference budou také probíhat předem smluvená B2B setkání, která stejně jako konference poskytnou příležitost získat nové kontakty a prozkoumat obchodní příležitosti.

Více informací včetně registrace, programu a možnosti sjednání schůzek online (B2B rozhovory) najdete na internetových stránkách konference (v angličtině).

Akce se koná 25. ledna 2017 v prostorách Hospodářské komory Rakouska, Wiedner Hauptstraße 63, 1045 Wien. Konference bude probíhat v angličtině.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA