Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

OSCE Chairmanship Business Conference: 25 stycznia 2017, Wiedeń

2016.11.17

Organizatorzy konferencji oferują obok ciekawego programu także możliwość nawiązania nowych kontaktów w rozmowach B2B.

Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) z siedzibą w Wiedniu jest największą regionalną organizacją bezpieczeństwa. Jej członkami jest 57 państw, obok krajów europejskich, także USA, Kanada, Rosja, państwa Azji Centralnej i tzw. Inicjatywy Śródziemnomorskiej: Algieria, Maroko, Egipt, Jordania, Tunezja i Izrael. Głównym zadaniem OBWE jest współpraca w zakresie bezpieczeństwa i zapobieganie konfliktom.

W związku z przewodnictwem Austrii w OBWE w 2017 roku ADVANTAGE AUSTRIA organizuje wspólnie z Federalnym Ministerstwem Nauki, Badań Naukowych i Gospodarki, Federalnym Ministerstwem Europy, Integracji i Spraw Zagranicznych oraz OBWE konferencję OSCE Chairmanship Business Conference .

Konferencja ma na celu poprawę sytuacji w obszarze ochrony środowiska i rozwoju sektora IT w państwach członkowskich oraz wsparcie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi. Do udziału w konferencji zaproszono przedstawicieli świata polityki, gospodarki oraz instytucji publicznych. 

W ramach konferencji przewidziane są wcześniej umówione spotkania B2B, które podobnie jak sama konferencja będą doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i znalezienia partnerów biznesowych. 

Dalsze informacje na temat konferencji, rejestracji, program , informacje na temat spotkań B2B znajdą Państwo na stronie stronie wydarzenia (w języku angielskim).

Konferencja odbędzie się 25 stycznia 2017 w siedzibie Austriackiej Izby Gospodarczej, Wiedner Hauptstraße 63 w Wiedniu i będzie prowadzona w języku angielskim.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA