Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

OSCE Chairmanship Business Conference: 25. január 2017, Viedeň

2016.11.17

Medzinárodná konferencia ponúka svojim účastníkom popri zaujímavom programe aj jedinečnú príležitosť nadviazať obchodné kontakty na B2B-stretnutiach.

Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OSCE) sídli vo Viedni a je s 57 účastníckymi štátmi celosvetovo najväčšia regionálna bezpečnostná organizácia. Jej hlavnou úlohou je spolupráca v oblasti bezpečnosti a prevencia konfliktov. Jej súčasťou sú okrem európskych štátov aj USA, Kanada, Ruská federácia a štáty strednej Ázie. Partnerskými štátmi organizácie sú aj ďalšie stredomorské štáty.

V súvislosti s rakúskym predsedníctvom v OSCE v roku 2017 organizuje ADVANTAGE AUSTRIA spolu so Spolkovým ministerstvom pre vedu, výskum a hospodárstvo (BMWFW), Spolkovým ministerstvom pre Európu, integráciu a zahraničné veci (BMEIA) a OSCE tzv. OSCE Chairmanship Business Conference .

Konferencia má prispieť k zlepšeniu životného prostredia a k rozvoju IT-sektora v členských štátoch a tiež k podpore spolupráce medzi zúčastnenými firmami a verejnými inštitúciami. Očakávaná je účasť politických predstaviteľov, zástupcov verejných inštitúcií a medzinárodného hospodárstva.

Okrem toho sa v rámci konferencie budú konať vopred dohodnuté B2B-stretnutia, ktoré rovnako ako celá konferencia poskytujú možnosť nadviazať nové kontakty a nájsť nové obchodné príležitosti.

Ďalšie informácie o konferencie vrátane registrácie, Programm , online-rezervácie termínov (B2B- stretnutia) môžete nájsť na webovej stránke podujatia (v anglickom jazyku)

Podujatie sa koná 25. januára 2017 v Rakúskej obchodnej komore, Wiedner Hauptstraße 63, 1045, Viedeň. Jazykom konferencie je angličtina. 

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA