Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

OSCE Chairmanship Business Conference: 25 Ocak 2017, Viyana

2016.11.17

 Heyecanlı  bir programın dışında, konferans katılımcılarına  ayrıca B2B toplantı fırsatı

Organisation für Sicherheit und Zusammenarbeit in Europa (OSZE) Viyana merkezli  Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGIT) dünyanın en büyük bölgesel güvenlik örgütü olup 57 ülkeyi kapsamaktadır.

Görev alanları güvenlik işibirliğini ve çatışma prevensiyonunu sağlamaktır. Avrupa ülkelerinin haricinde ABD, Kanada, Rusya ve Orta Asya ülkeleri de yer almaktadır. Ayrıca bazı Akdeniz Ülkeleri ortak olarak katılım sağlamaktadır.

2017 yılı Avusturya AGIT kapsamında ADVANTAGE AUSTRIA;  AvusturyaBilim, Araştırma ve Ekonomi Bakanlığı (BMWFW) ; AvrupaEntegrasyon ve Dışişleri Bakanlığı(BMEIA) ve AGITortaklığıyla ev sahipliği yapacaktır OSCE Chairmanship Business Conference .

Konferansın amacı, üye ülkelere yönelik çevrecilik ve IT sektörünün gelişmesine yönelikl  önlemler almak, bu bağlamda katılımcı firmalar ve kamu kuruluşları ile ilişikileri hızlandırmaktır. Konferansa hükümet yetkilileri, kamu kuruluşları ve uluslararası ekonomi  temsilcilikleri katılacaklardır. 

Konferansa ek olarak, B2B toplantıları organize edilecektir. Konferans’ta olduğu gibi bu görüşmelerde yeni iş bağlantıları kurmak için fırsatlar sunuyor.

 Konferansla ilgili bilgiler, kayıt, Programm , Online Randevu (B2B görüşmeleri) ingilizce olarak Veranstaltungs-Webseite

Konferans  25 Ocak 2017 tarihinde Avusturya Ticaret Odası , Wiedener Hauptstraße 63, 1045 Viyana’da gerçekleşecektir. Konferans dili İngilizce’dir.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA