Advantage Austria Показати навігацію

Бізнес Конференція з нагоди головування в ОБСЄ: 25 cічня 2017, Відень

2016.11.17

Крім цікавої програми ця міжнародна конференція надає учасникам унікальну можливість для участі у бізнес-зустрічах B2B.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) із штаб-квартирою у Відні є найбільшою в світі регіональною організацією з питань безпеки і включає в себе 57 держав. Її завдання полягають у співпраці в галузі безпеки та запобігання конфліктів. Поряд із європейськими країнами членами організації є також  США, Канада, Росія і держави Центральної Азії. Країни Середземномор'я залучаються до участі в якості партнерів.

З нагоди австрійського головування в ОБСЄ у 2017 році ADVANTAGE AUSTRIA у співпраці з Австрійським Федеральним міністерством науки, досліджень і економіки, Федеральним міністерством європейських та міжнародних справ Австрії і ОБСЄ  організовує Бізнес Конференцію з нагоди головування в ОБСЄ (OSCE Chairmanship Business Conference 2017).

Конференція покликана здійснити свій внесок у поліпшення екологічної ситуації та розвиток ІТ-сектора в країнах-членах ОБСЄ і зміцнити співпрацю між учасниками конференції -  компаніями та державними установами. Очікуються представники політики, державних інституцій, а також міжнародної економіки.

Крім того, у рамках конференції пройдуть згідно із попередніми домовленостями зустрічі B2B, які також дають можливість, як і конференція, налагодити контакти та ознайомитись із новими перспективами  для бізнесу.

Більш детальну інформацію про конференцію, у тому числі про реєстрацію, програму ,  домовленість в режимі онлайн про зустрічі (B2B)  можна знайти на сайті заходу (англійською мовою).

Захід відбудеться 25 січня 2017 року в Палаті Економіки Австрії, вул. Віднер Гауптштрассе 63, 1045 Відень. Мова конференції англійська.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA