Advantage Austria نمایش فهرست

آینده ساخت و ساز – کنفرانس تخصصی و گردهمائی: 17 الی 18 ماه مه 2017، وین، اتریش 

2016.12.13

در مرکز توجه این کنفرانس تخصصی در کنار تبادل راهکارهای نوآورانه برای ساختمان ها و نوسازی ساختمان ها، شبکه اقتصاد ساخت و ساز اتریش در سطح بین المللی نیز قرار دارد. انتظار می رود بیش از 300 شرکت، موسسه و نهاد ساخت و ساز از این شاخه تخصصی در این کنفرانس حضور داشته باشند. 

ادر کنفرانس تخصصی مورخ 17 مه، سخنرانی ها و بحث های سطح بالائی در خصوص آخرین پیشرفت ها و فناوری های اتریش در زمینه صنعت ساختمان انجام خواهند گرفت. مذاکرات فردی و رودررو با شرکت های اتریشی در برنامه بعدازظهر قرار گرفته اند - فرصتی ایده آل جهت یافتن شرکای همکار برای کسب و کار آتی. 

در دومین روز از این کنفرانس در تاریخ 18 مه، بازدیدهائی برای میهمانان بین المللی در محدوده شهر وین و حومه از پروژه های برتر ترتیب داده شده است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این کنفرانس همراه با ثبت نام، برنامه، تعیین قرار ملاقات های فردی بصورت آنلاین، دیدار با سایر شرکت کنندگان و غیره از وب سایت زیر دیدن فرمائید:   

Veranstaltungs-Webseite

این کنفرانس در تاریخ های 17 و 18 ماه مه در اتاق بازرگانی اتریش در وین برگزار خواهد شد. شرکت در این نشست رایگان بوده و تنها نیاز به ثبت نام دارد. 

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA