Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

The Future of Building – konferencja i giełda współpracy: 17-18 maja 2017, Wiedeń 

2016.12.09

Najważniejszym punktem konferencji, obok wymiany informacji na temat innowacyjnych rozwiązań i renowacji budynków, będzie szansa nawiązania kontaktów z przedstawicielami austriackiej branży budowlanej. W konferencji udział weźmie ponad 300 firm, instytucji, ośrodków szkoleniowych branży budowlanej z całego świata.

Konferencja branżowa odbędzie się 17 maja 2017. Organizatorzy zapraszają na wykłady oraz dyskusje poświęcone najnowszym austriackim osiągnięciom i technologiom w obszarze budownictwa naziemnego. W programie przewidziane także indywidualne rozmowy B2B z firmami austriackimi - będzie to idealna okazja, by znaleźć partnera kooperacyjnego do nowego projektu. 

W drugim dniu konferencji, 18 maja 2017 uczestnicy zaproszeni zostaną na wycieczkę, która umożliwi im zapoznanie się z wybranymi projektami w Wiedniu i okolicach.  

Dalsze informacje na temat konferencji, rejestracji udziału, programu oraz umawiania rozmów B2B dostępne są na stronie wydarzenia .

Konferencja oraz giełda współpracy odbędą się 17 maja 2017 w siedzibie Austriackiej Izby Gospodarczej w Wiedniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy proszą o wcześniejsze potwierdzenie udziału. 

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA