Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

İnşaatın Geleceği – Konferansı, Uluslararası İkili İş Görüşmeleri ve Proje Ziyaretleri; 17 – 18 Mayıs 2017, Viyana – Avustruya

2016.12.09

Konferansta inşaat ve bina onarımı alanında yenilikçi fikirlerin değişiminin yanı sıra Avusturyalı inşaat firmalarının uluslararası düzeyde ağ kurmaları hedefleniyor.  İnşaat sektöründen 300’ün üzerinde firma, enstitüler ve eğitim kurumları konferansa katılması bekleniyor.

17 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan konferansta alanında uzmanlaşmış konuşmacılar size Avusturya’daki sektör gelişmelerini ve inşaat mühendisliği hakkında sunumlar yapacaktır. Öğleden sonra ise daha önceden Avsuturyalı firmalar ile ayarlanmış ikili iş görüşmeleri gerçekleşecektir, böylelikle yeni iş ortaklıklar için fırsatlar yakalanabilir. 

Konferansın ikinci günü olan 18 Mayıs 2017 tarihinde ise uluslararası misafilere Viyana bölgesinde özel seçilmiş projeleri ziyaret etme fırsatını bulacaklar.

Konferans hakkında detaylı bilgilere ve kayıt formuna, ikili iş görüşmeleri randevu talep formuna konferansın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Konferans ve ikili iş görüşmeleri 17 Mayıs 2017 tarihinde Viyana’da bulunan Avusturya Ticaret Ofisinde gerçekleşecek. Katılım ücretsizdir. Lütfen başvuru yapmayı unutmayınız! 


Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA