Advantage Austria Показати навігацію

The Future of Building – Спеціалізована конференція та контактна біржа, 17 - 18 травня 2017, відень, австрія

2016.12.09

У центрі уваги спеціалізованої конференції поряд з обміном інноваційними будівельними рішеннями та методами сталої санації будівель, також австрійська мережа будівельного сектору міжнародного рівня. Участь у заході братиме понад 300 компаній , установ та учбових закладів будівельної галузі з усього світу.

17 травня 2017 на спеціалізованій конференції буде представлено ряд високопрофесійних доповідей і дискусій стосовно найновітніших австрійських розробок та технологій з будівництва висотних споруд. У другій половині дня заплановано проведення  індивідуальних B2B зустрічей з австрійськими компаніями. Це ідеальна можливість знайти партнерів для нових можливостей у бізнесі. 

На другий день конференції, 18 травня 2017, для іноземних гостей пропонуються екскурсії на вибрані об′єкти у Відні та його околицях. 

Більш детальну інформацію про захід, включаючи реєстрацію, програму, призначення B2B зустрічей з іншими учасниками у режимі онлайн, і т.і. можна знайти на сайті заходу .

Конференція і контактна біржа відбудеться 17 травня 2017 у Палаті економіки Австрії у Відні. Участь у заході безкоштовна. Бажаючих взяти участь просимо зареєструватись!

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA