Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

ADVANTAGE AUSTRIA`ya uluslararasi ödül

2017.01.04

Trade Promotıon Organisations’un (TPO) düzenlediği dünya konferansında Avusturya Ticaret Odası’nın Dış Ticaret Departmanı Advantage Austria’ya Gümüş Madalya ödülü verildi.

Gümüş madalya ödülünü kazanmak Advantage Austria için tüm kurumun verdiği emeklerin ve başarıların karşılığı oldu. Dış Ticaret Departmanı Sanayi Ülkeleri kategorisinde en iyi Dış Ticaret Organizasyonları arasında (Trade Promotion Organisations) dünya ikincisi olarak Fas’ın Marakeş şehrinde ödüllendirildi.

Ödül merkezi İsviçre Cenevre olan International Trade Center (ITC) tarafından verildi. ITC  Dünya  Ticaret Örgütü (WTO) ve  Birleşik Milletlerin (UNO) ortak yönettiği bir kurum.  Alınan ödül Advantage Austria’nın Avusturyalı firmaları yurt dışı açılmalarında mükemmel bir şekilde desteklediğini ve ülkenin ihracatına başarılı bir katkıda bulunduğunu gösteriyor. Dış Ticaret Örgütü için bu ödül çalışmaların ve verilen hizmetlerine aynı hızla devam etmesi için bir göstergedir. 

ITC bu ödülü her iki yılda bir veriyor. 2012’de Advantage Austria “En iyi Dış Ticaret Organizasyonu” ödülünü almıştı. 2016 yılında altın madalya Fransa’ya (Business France) verilmişti. Fransa 2018 TPO Dünya Konferansına ev sahipliği yapacak.

Konuya ilişkin bağlantılar

 
International Trade Centre (ITC)
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA