Advantage Austria Показати навігацію

Міжнародна відзнака для ADVANTAGE AUSTRIA

2017.01.04

На всесвітній конференції Організації сприяння торгівлі Департамент зовнішньоекономічної діяльності Палати економіки Австрії було нагороджено срібною медаллю.

Здобуття срібної медалі є для ADVANTAGE AUSTRIA яскравим підтвердженням високих досягнень та успішної роботи. Департамент зовнішньоекономічної діяльності Палати економіки Австрії було визнано у Марракеші/Марокко віце-призером серед найкращих зовнішньоекономічних організацій (Організація сприяння торгівлі).

Нагородження престижною відзнакою проводиться Міжнародним торгівельним центром (МТЦ) в Женеві, що є спільним закладом Світової організації торгівлі (СОТ) та ООН. ADVANTAGE AUSTRIA вкотре засвідчує свій важливий вклад в успішну історію розвитку експорту країни а також значну підтримку встановлення австрійських підприємств за кордоном. Для організації нагорода є одночасно завданням продовжувати намічений шлях.

Відзнака Міжнародного торгівельного центру призначається кожні два роки. У 2012 році ADVANTAGE AUSTRIA було присвоєно титул «Найкращої зовнішньо-торгівельної організації». У 2016 році золота нагорода перейшла Франції (Business France), яка одночасно стала наступним місцем проведення всесвітньої конференції ТРО у 2018 році.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA