Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Зображення говорить більше ніж 1.000 слів!

2017.01.13

Анімаційний імідж-фільм демонструє ефективність австрійської експортної економіки

ADVANTAGE AUSTRIA демонструє місце проведення торгово-промислової діяльності - Австрію та  ефективність австрійської економіки в новому професійному анімаційному імідж-фільмі.  Захопливе та унікальне у своєму роді відео є ще одним доказом того, що експортна промисловість Австрії завжди є гарантом успіху.

Дотепне відео «Чи-ви-знаєте?» висвітлює експортний успіх австрійської економіки. Графічно-анімаційний фільм доводить на основі фактів і цифр економічну потужність Австрії та презентує  австрійські підприємства у сучасній і приємній манері.  Під музичний супровід, жартівливо стереотипи про альпійську республіку зіставляються  дивовижній та інноваційній продукції «Зроблено в Австрії».

Відео створює інноваційний і дотепний  образ Австрії та ставить країну саме у центр уваги міжнародної спільноти. Зрештою, австрійські компанії мають відмінну репутацію і не безпідставно в питаннях якості, інновацій, ноу-хау і надійності належать до світових лідерів.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA