Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Infrastruktura drogowa z Austrii jest ceniona na całym świecie

2017.01.19

Austria należy do pionierów w zakresie rozwiązań infrastrukturalnych i mobilnych. Firmy austriackie działające w tym obszarze cieszą się doskonałą opinią. 

Optymalna infrastruktura i efektywnie funkcjonujący system transportowy są ważnymi kryteriami wyboru miejsca działalności gospodarczej oraz oceny jakości życia. Austriackie firmy starają się sprostać tym oczekiwaniom oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii transportowych, dbając o rozwój i stawiając na kooperację.  

Przedsiębiorstwa austriackich kładą duży nacisk na rozwój technologii transportowych (drogi, szyny, woda, budownictwo, bezpieczeństwo, inteligentne systemy transportu/ITS, automatyzacja, ochrona przed hałasem) ponieważ pozwalają one na przeciwdziałanie wielu problemom w obszarze ochrony środowiska i transportu. W Austrii znajdziemy szereg firm, zarówno bogate w tradycje przedsiębiorstwa, jak i młode, innowacyjne firmy, które sprawdziły się ze swoimi produktami i usługami na rynkach międzynarodowych. Zyskały one uznanie dzięki wiedzy w zakresie techologii transporotwych oraz informatycznych, a także usługom doradczym i pracom inżynieryjnym. 

Więcej informacji na temat austriackich firm z obszaru infrastruktury transportowej znajdą Państwo w najnowszym wydaniu FRESH VIEW - wspólnej inicjatywie ADVANTAGE AUSTRIA oraz Federalnego Ministerstwa Transportu, Innowacji I Technologie:

FRESH VIEW Infrastruktura transportowa, nr 159 [pdf, 9,758.4kb]

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA