Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Avusturya’nın ulaşım, trafik ve altyapı çözümleri dünya çapında rağbet görüyor

2017.01.19

Avusturya ulaşım ve trafik çözümcüleri arasında önderlik etmeye devam ediyor. Bu alanda faaliyet gösteren Avusturyalı firmalar uluslararası camiada başarılarıyla nam salmış durumdalar.

İyi bir ulaşım altyapısı ve trafik teknolojisi bir ülkenin ekonomik düzeyini ve hayat standartlarnı belirliyor. Avusturyalı firmalar trafik ve altyapı alanlarında yenilikçi çözümler sunuyor ve yeni gelişmeler ile işbirliklerine destek vermeye devam ediyorlar.

Avusturyalı firmalar trafik çözümlerinde teknolojinin gelişmesine çok önem veriyorlar (yol, demiryolu, su, inşaat, güvenlik, akıllı ulaşım sistemleri (ITS) ve otomasyon ile gürültü koruması). Bu çözümlerin şimdiden uygulanması ileride oluşacak çevre ve ulaştırma politikalarındaki sorunları ortadan kaldırıyor. Aralarında geleneksel aile şirketi ve genç yenilikçi olarak tanımlanan firmalardan oluşan Avusturyalı çözüm ortakları uluslararası camiada trafik ve bilgi teknolojileri, danışmanlık ve mühendislik alanlarında uzman bilgilere sahip olduklarını sürekli olarak kanıtlıyorlar.

Ulaşım ve trafik altyapı alanlarında hizmet veren Avusturyalı firmaları FRESH VIEW’in yeni sayısında bulabilirsiniz.  FRESH VIEW bir ADVANTAGE AUSTRIA ve Avusturya Ulaştırma, Yenilik  ve Teknoloji Bakanlığı ortak çalışmasıdır:  

FRESH VIEW Ulaşım ve trafk altyapısı, No. 159 (İngilizce) [pdf, 9,758.4kb]

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA