Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Green.Building.Solutions. - letní univerzita zaměřená na ekologickou výstavbu: 22. července - 13. srpna 2017, Vídeň

2017.01.25

Die Green.Building.Solutions. Letní univerzita nabízí vědomosti prvotřídních rakouských expertů z oblasti architektury, stavebního inženýrství, ekologie a udržitelnosti. Přihlásit se můžete do 10. dubna 2017.

Také v roce 2017 se může ca. 40 studentů z celého světa zúčastnit letní školy Green.Building.Solutions. ve Vídni.

V rámci četných přednášek a workshopů budou diskutovány interdisciplinární vědomosti a otázky k tématu green building, technologie pasivních domů, ale také ekologické a udržitelné aspekty urbanizace. Budoucí architekti a inženýři mohou diskutovat s experty a lektory z nejrůznějších oborů a nahlédnout tak do praxe z nevšedního úhlu pohledu.

Letní univerzita Green.Building.Solutios je organizována OeAD-Wohnraumverwaltung ve spolupráci se sedmi univerzitami: Universität für Bodenkultur Wien , Technische Universität Wien , Wirtschaftsuniversität Wien , Universität Wien , FH-Campus Wien , Donauuniversität Krems  a FH Technikum Wien . Podílí se také zástupci platformy innovative gebäude© a Austrian Institute of Technology (AIT) .

Více informací o letní škole, podmínkách účasti a  stipendijním programu najdete na internetových stránkách Green.Building-Solutions. Summer University .

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA