Advantage Austria Показати навігацію

GREEN.BUILDING.SOLUTIONS. – ЛІТНІЙ УНІВЕРСИТЕТ У ГАЛУЗІ ЕКОЛОГІЧНОГО БУДІВНИЦТВА: 22 липня - 13 серпня 2017 У ВІДНІ

2017.01.25

Green.Building.Solutions. Літній університет пропонує австрійський досвід світового рівня у галузі архітектури, будівельної інженерії, екології та сталого розвитку. Заявки на участь приймаються до 10 квітня 2017.

У 2017 році близько 40 студентів з усього світу знову зможуть взяти участь у цьогорічному магістерському курсі Green.Building.Solutions. у Відні.

В рамках міждисциплінарних лекцій і воркшопів висвітлюватимуться не лише інтердисциплінарні знання і цікаві питання екологічного будівництва та технології пасивних будинків, але й аспекти екологічного та стійкого містопланування. Майбутні архітектори, проектувальники, інженери, а також будівельники зможуть безпосередньо поспілкуватись з експертами та викладачами з різних дисциплін і таким чином ознайомитись з практичною роботою під особливим кутом зору.

Літній університет Green.Building.Solutions. організовано Австрійською службою академічного обміну (OeAD ) - управління житловим господарством у співпраці з сімома університетами: Університет природних ресурсів та природничих наук: Віденський Університет природних ресурсів та природничих наук , Технічний університет Відня , Віденський університет економіки , Віденський університет , Вища школа Campus м. Відень , Дунайський університет м. Кремс та Вища школа прикладної техніки Відня . У співпраці з представниками платформи innovative gebäude© та Австрійським інститутом технологій (AIT) .

Більш детальна інформація про захід, участь, а також стипендіальні програми знаходиться на сайті літнього університету Green.Building-Solutions. Summer University-Website .

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA