Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

World Sustainable Energy Days: 1- 3 marca 2017 w Wels, Austria

2017.01.27

Światowe Dni Odnawialnych Źródeł Energii (World Sustainable Energy Days), to jedna z największych europejskich konferencji poświęcona tematyce energii odnawialnych.

Od ponad 20 lat eksperci z całego świata przyjeżdżają do Wels w Dolnej Austrii, by uczestniczyć w międzynarodowej konferencji World Sustainable Energy Days . W 2016 roku w konferencji wzięło udział ponad 700 osób z 57 państw.

W 2017 roku organizatorzy zapraszają na osiem spotkań oraz interaktywnych wydarzeń poświęconych technologiom, markom, strategiom i finansowaniu:


Dalsze punkty programu:

  • Platforma kooperacji: doskonała okazja do znalezienie nowych partnerów biznesowych podczas spotkań dwustronnych (zakres tematyczny: biomasa & wydajność energetyczna)
  • Prezentacja plakatów na temat zakończonych sukcesem projektów z obszaru wydajności energetycznej i energii odnawialnych 
  • Targi Energiesparmesse : wiodące targi w obszarze energii odnawialnych i efektywności energetycznej. Organizatorzy spodziewają się ok. 100.000 zwiedzających.
  • Wycieczki studyjne poświęcone tematyce biomasy (pelety, zrębki) oraz energooszczędnych budynków 


Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat programu i możliwości noclegowych znajdą Państwo na następującej stronie konferencji .

Języki konferencji (tłumaczenie symultaniczne): angielski i niemiecki.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA