Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

MIT Avrupa Konferansı: 29 - 30 Mart 2017 tarihleri arasında Avusturya Ticaret Odası'nın merkezi Viyana’da

2017.02.01

Araştırma ve teknoloji alanlarından uluslararası uzmanlar ve firmalar 29 ve 30 Mart 2017 tarihlerinde Avusturya Ticaret Odası'nın merkezi Viyana’da „Mind the Gap – Technological Leaps vs. Strategic Steps“ konusu altında toplanıyor. Bu konferansa yaklaşık 500 katılımcı bekleniyor.

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nün (MIT) uzman takımı 6. kez Avusturya Ticaret odasını ziyaret ediyor. Viyana iki gün boyunca yeni pazarlar oluşturuan ve güncel durumu değiştiren yeni teknolojilerin, yol gösteren inovasyonların ve yeni uluslararası trendlerin merkezi olacak.  

MIT Avrupa Konferansi 2017 bu yıl „Mind the Gap – Technological Leaps vs. Strategic Steps“ konusu altında düzenlenecek. Bu konu teknolojik gelişimlerin stratejik planlamalara şimdiye kadar olmayan etkilerini göstermek için özellikle seçildi. 

MIT konferansına bu yıl Michael Benjamin, Kerri Cahoy, Federico Casalegno, John Hart, Steve Leeb, Carlo Ratti, Donna Rhodes, Vivienne Sze ve Amos Winter gibi çok özel konuşmacılar katılacak.

Konferans hakkında daha fazla bilgiye, konferans programına  ulaşmak ve kayıt olmak için konferansın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA