Advantage Austria نمایش فهرست

سیستم های اقتصادی و پولی جایگرین - مدرسه تابستانی با موضوع «اقتصاد آینده": 26 جولای - 11 آگوست 2017  در وین، اتریش

2017.02.20

مدرسه تابستانی وین "سیستم های اقتصادی و پولی جایگرین-AEMS" چشم اندازی به روز شده از توسعه آتی جامعه ما به نمایش گذاشته و تخصص های میان رشته ای از کسب و کار، علم و فلسفه را ارائه می کند. آخرین مهلت برای ثبت نام 25 آوریل 2017 است.

“مشکلات عمده ای که ما با آنها مواجه هستیم، نمی توانند در همان سطح از تفکر ما در زمانی که آنها را ایجاد کرده ایم حل شوند." این نقل قول از آلبرت اینشتین شعار این مدرسه تابستانی است. 

Alternative Economic and Monetary Systems. The economy of the future

AEMS Vienna 2017. این دوره آموزشی تنها مختص دانشجویان نیست بلکه کلیه افرادی که به توسعه پایدار جامعه ما علاقمند هستند، قادر به استفاده از آن هستند. 

این برنامه دانش های تخصصی از علوم اقتصاد، طبیعی، اجتماعی و روانی را با آخرین تجربیات بدست آمده، به یکدیگر پیوند می دهد. جایگزین های پیشنهادی از سازماندهی مجدد چرخه های اقتصادی و مواد خام تا روش های منحصربفرد اخلاقی را دربر می گیرند. 

AEMS Vienna 2017 توسط 

OeAD-WohnraumverwaltungsGmbH

و

Initative zur Förderung der Gemeinwohl-Ökonomie

در همکاری با

Universität für Bodenkultur Wien

برگزار می شود. این پروژه توسط وزارت فدرال کشاورزی و جنگلداری، محیط زیست و آب اتریش با جایزه "آموزش برای توسعه پایدار - بهترین از اتریش"، در بخش: حمایت سیاسی برای سال 2016 و با جایزه محیط زیست شهر وین 2015 مورد تقدیر قرار گرفت و برای TRIGOS 2015 نامزد شد (در بخش بهترین مشارکت). 

جهت کسب اطلاعات بیشتر مراجعه نمائید به:

Stipendienprogramm

Website der Sommer School

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA