Advantage Austria Показати навігацію

13-а Конференція європейських регіонів та міст (KERS): 24-26 вересня 2017 року, м. Зальцбург, Австрія

2017.07.28

Інститут регіонів Європи (IRE) запрошує взяти участь у 12-й Конференції європейських регіонів та міст у Зальцбурзі. Основною темою заходу є «Нова генерація  - привабливі регіони та муніципалітети для майбутніх поколінь».

Вже дванадцять років Інститут регіонів Європи (ІRЕ) успішно сприяє зміцненню регіонів та громад у всій Європі. 13-а Конференція європейських регіонів та міст відбудеться 24-26 вересня 2017 року. .Місце проведення «Kongresshaus Salzburg» у м. Зальцбург. 

Поряд з трьома подіумними дискусіями на тему «Привабливе формування сільської місцевості для майбутніх поколінь», «Нове покоління відновлюваних джерел енергії» та «Стартапи у регіонах – майбутнє для молодого покоління», відбудеться IRE-форум на тему «Наступне покоління держав-членів ЄС». IRE-симпозіум «Приватні навчальні заклади – шанс для молоді» завершиться конференцією.

Поряд з багатьма міжнародними експертами і ключовими представниками політики та бізнесу, з доповіддю виступить також комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган.

Участь у заході для представників міст та регіонів, а також студентів безкоштовна. Вартість участі для компаній складає 350 євро. Інститут регіонів Європи (IRE) очікує близько 250 учасників.

Для реєстрації просимо звертатись до Martina Balazic (T +43 662 84 32 88-0)

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA