Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

AVIATION 2017: 12 do 14 listopada 2017 Linz, Austria

2017.08.09

Przedsiębiorstwa oraz instytuty badawcze z branży lotniczej i lekkich konstrukcji lotniczych z całego świata spotkają się w listopadzie w Linzu.

AVIATION 2017 to wyjątkowa okazja do znalezienia nowych partnerów biznesowych, oferentów technologii i kooperantów do badań naukowych oraz zdobycia wiedzy na temat branży lotniczej w Górnej Austrii.

Program spotkania rozpoczyna się po południu 12 listopada warsztatami na temat sztucznej inteligencji organizowanymi w Ars Electronica Center w Linzu.

Centralnym punktem wydarzenia jest B2B-Matchmaking-Event w dniu 13 listopada. Stanowi on doskonałą okazję dla firm oraz instytów naukowych z obszaru lotnictwa i lekkich konstrukcji lotniczych do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Osoby zainteresowane udziałem w tym oraz innych spotkaniach przygotowanych przez organizatorów mogą już teraz zgłosić online swój udział .

14 listopada zaplanowano wizyty w dwóch wiodących firmach austriackiego przemysłu lotniczego (FACC, CoLT Composite Lab & Test).

Dalsze informacje na temat spotkań, rejestracji online, programu i zakwaterowania znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia .

Ostatnia aktualizacja dn.:
2017.08.29

Pliki do ściągnięcia na dany temat

Linki do tematu

 
AVIATION 2017
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA